Monter/ka prototypów

WORK SERVICE S.A.

Bielsko-Biała , śląskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Aktualnie dla naszego Klienta ZF w Centrum Inżynierii w Bielsku-Białej poszukujemy:
Montera/Monterki prototypów

ZF jest wiodącym projektantem oraz producentem aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa i obsługuje wszystkich największych producentów pojazdów samochodowych na całym świecie. ZF w Bielsku-Białej zajmuje się produkcją układów kierowniczych, w Czechowicach-Dziedzicach produkcją systemów sterujących.

Zakres obowiązków:
- pracownik będzie odpowiedzialny za manualny montaż układów kierowniczych.

Oferujemy:
- Umowę o pracę tymczasową,
- System pracy 1 zmianowy,
- Wynagrodzenie 2600 zł plus premia,
- Opiekę Koordynatora,
- Stabilne warunki zatrudnienia,
- Terminowość wypłat,
- Odzież roboczą,
- Pełnopłatne szkolenie teoretyczne i praktyczne dla nowych pracowników,
- Parking dla pracowników,
- W bliskiej lokalizacji przystanki autobusowe (linie 3 i 50),
- Stołówki zakładowe (możliwość wykupienia abonamentu).

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji lub w warsztacie samochodowym, czy przy innego rodzaju montażach i demontażach,
- znajomość branży samochodowej (np. praktyki warsztat samochodowy),
- podstawowa znajomość rysunku technicznego,
- podstawowa znajomość języka angielskiego,
- dyspozycyjność,
- zdolności manualne,
- umiejętność pracy w grupie,

Pracę na linii prototypów oferujemy na okres 3-4 miesięcy, później gwarantujemy pracę na linii produkcyjnej przekładni kierowniczych w systemie 3 zmianowym. Umowa i wynagrodzenie pozostaną takie same plus dodatek nocny i premie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.