Opis stanowiska pracy

• montaż izolacji wełnianej na poddaszach przy użyciu maszyny KRENDL 575
• montaż izolacji styropianem w garażach, suterenach, altanach itp.
• w przybliżeniu praca w budynkach mieszkalnych (praca z wełną) 80%,
w pozostałych 20%
• praca z wełną nowej generacji, która nie kłuje i spełnia atesty
• rozpylanie wełny na beton lub bezpośrednio pod dach
• praca w zespołach dwuosobowych (polsko-francuskich)
• przestrzeganie zasad bhp i porządku w pracy
• praca w tzw. tempie

Wymagania

• doświadczenie na powyższym stanowisku mile widziane
• samodzielność w pracy
• dokładność, precyzyjność, estetyka wykonania
• mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B
• mile widziane posiadanie auta na wyjazd
• znajomość języka francuskiego jako duży atut!
• brak przeciwzkazań zdrowotnych to tego typu pracy

Prezentacja firmy

INTERIMAX APT Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna