Opis stanowiska pracy

  • montaż izolacji termicznej
  • nakładanie tynku wierzchniego
  • praca na wysokości, na rusztowaniach
  • może zdarzyć się praca na zwyżkach
  • montaż/ demontaż rusztowań niezbędnych do wykonania pracy
  • przestrzeganie przepisów BHP i czystości w miejscu pracy

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego
  • auto służbowe (na przejazd siedziba firmy - miejsce pracy)
  • stawkę godzinową + 10% premii (prime precarite)
  • dodatek żywieniowy 9,30€ netto/ dzień pracy
  • możliwość pracy w nadgodzinach płatnych wg schematu 36-43h +25% do stawki
  • zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80€
  • możliwość otrzymania zaliczki
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
  • opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie w montażu izolacji
  • umiejętność tynkowania - warunek konieczny
  • brak lęku wysokości i doświadczenie w pracy na rusztowaniach
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość języka francuskiego lub angielskiego
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat.B

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy