Monter izolacji termicznej (docieplenia/ zewnętrzne elewacje)

Armadas B.V. i.o.

EERSEL, HOLANDIA, zagranica

Od: Armadas B.V. i.o.
Miejsce pracy: EERSEL, HOLANDIA

Opis firmy:

Firma tynkarsko - wykończeniowa z prawie 40 - letni doświadczeniem, specjalizująca się między innymi w izolacji ścian zewnętrznych.

Zakres obowiązków:

- montaż zewnętrznej izolacji termicznej (styropian)
- mocowanie systemów dociepleń zewnętrznych
- tynkowanie ścian zewnętrznych
- praca na wysokości i na rusztowaniach

Wymagania:

- minimum dwuletnie doświadczenie w tynkowaniu oraz montażu izolacji styropianowych
- brak lęku wysokości oraz doświadczenie w pracy na rusztowaniach
- umiejętność pracy w zespole
- dokładność i sumienność
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- mile widziane czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO
- świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii
- dobre warunki mieszkaniowe
- ubezpieczenie zdrowotne
- opiekę polskojęzycznych konsultantów
- przyjazną atmosferę w pracy
- możliwości rozwoju i awansu
- bezpłatny kurs języka holenderskiego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy