Monter Izolacji Termicznej - Dania

SilverBack Polska Sp. z o. o.

Dania , zagranica

Workplace: Dania

SilverBack jest wiodącą firmą działającą w obszarze pozyskiwania i dostarczania wyspecjalizowanej kadry budowlanej na potrzeby rynku Skandynawskiego, pracującą przy realizacji największych projektów w regionie.

SilverBack pilnie poszukuje doświadczonych monterów izolacji termicznej do współpracy przy jednym z dużych projektów budowlanych, które obecnie realizowane są na terenie Danii.

Zapraszamy do współpracy z firmą zajmującą się montażem szerokiej gamy instalacji termicznych w tym izolacji przemysłowych - cieplnych oraz wentylacyjnych, izolacji termicznej rurociągów, centralnego ogrzewania oraz wodociągowej.

Kandydaci musza wyróżniać się doświadczeniem w pracy przy montażu termicznych instalacji przemysłowych. Doświadczenie zdobyte w krajach skandynawskich, Holandii, Wielkiej Brytanii czy Irlandii będą dodatkowym atutem.

Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Termin rozpoczęcia pracy przewidziany jest na styczeń 2018.

Poszukujemy osób zainteresowanych krótko i długoterminową współpracą.

Opis stanowiska:

  • praca w małych zespołach pod nadzorem majstra lub team lidera przy montażu i demontażu instalacji termicznych na obiektach przemysłowych;
  • wykonywanie izolacji termicznych na rurociągach, przewodach wentylacyjnych i cieplnych, zbiornikach, kotłach, turbinach oraz piecach;
  • obsługa narzędzi tnących i pomiarowych;
  • wykonywanie robót towarzyszących oraz praca z rysunkiem technicznym;
  • organizacja stanowiska  pracy zgodnie z zasadami BHP i ochrony ppoż.;
  • bieżąca kontrola jakości wykonanego montażu;
  • przygotowanie oraz kontrola faktycznego stanu narzędzi oraz sprzętu do wykonania termicznych izolacji przemysłowych;
  • uczestniczenie w spotkaniach i szkoleniach z zakresu zasad bezpieczeństwa w miejscu pracy;

  • doświadczenie w pracy na stanowisku montera instalacji termicznych/przemysłowych;
  • umiejętność czytania schematów technicznych;
  • znajomość technik izolacyjnych;
  • umiejętność doboru odpowiedniej technologii do rozwiązań praktycznych;
  • samodzielność, sumienność oraz dobra organizacja pracy;
  • aangażowanie w pracę;

Dodatkowym atutem będą również:

  • znajomość języka angielskiego- nie jest jednak warunkiem koniecznym;
  • posiadanie certyfikatu/ zaświadczenia o odbyciu szkolenia z zakresu bezpieczeństwa w miejscu pracy VCA, SCC, CSCS, Safepass lub inny odpowiednik. W przypadku braku takiego certyfikatu zapewniamy odpowiedni trening;
  • posiadanie innych uprawnień związanych z pracami izolacyjnymi na obiektach przemysłowych;

Oferujemy:

  • zatrudnianie w oparciu o umowę o prace, przez dobrze znana Duńska firmę;
  • zatrudnienie w pełni na systemie duńskim, ze wszystkimi świadczeniami;
  • zapewniamy transport, w tym transport na terenie Danii;
  • praca w systemie rotacyjnym z regularnymi zjazdami do Polski;
  • atrakcyjne skandynawskie zarobki;
  • okazja pracy na jednym z dużych i prestiżowych projektów w Europie;
Please apply with the button below.
We inform, we will contact only selected candidates.