Monter Izolacji Termicznej / Blacharz

ESSA Sp. z o.o.

Belgia, Holandia, Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

ESSA CS jest międzynarodową firmą świadcząca usługi z zakresu budownictwa zarówno w Polsce jak i krajach UE i EOG.

Obecnie poszukujemy pracowników do pracy na terenie UE, na stanowisko:

MONTER IZOLACJI TERMICZNEJ / BLACHARZ

 GWARANTUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • darmowe zakwaterowanie (wysoki standard), przejazdy i dojazdy,
  • żadnych dodatkowych kosztów,
  • pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych,
  • kompleksowe wsparcie podczas zatrudnienia,
  • praca stała.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy
  • sumienność, dokładność i umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność oraz gotowość do tymczasowych relokacji

Prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk "Aplikuj".

! UWAGA ! Przesyłając swoją aplikację prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunkowych (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922) przez firmę ESSA sp. z o.o. oraz ESSA CS sp. z o.o. (jako administratora danych osobowych) a także udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do ich poprawiania lub usunięcia na każdym etapie.”

Prezentacja firmy

ESSA CS Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą świadczącą usługi z zakresu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis