MONTER IZOLACJI PRZEMYSŁOWYCH

Terma s.c.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Podstawowym zadaniem pracownika jest montaż i demontaż izolacji zgodnie z normami przyjętymi przez zleceniodawcę.

Wymagania

-minimum sześciomiesięczne doświadczenie w zakresie montażu i demontażu izolacji termicznych na obiektach przemysłowych
-brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach
-dyspozycyjność i gotowość do pracy

Prezentacja firmy

Firma Terma s.c. istnieje od roku 1991. Nasz zespół składa się z fachowc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne