Monter izolacji/okien i drzwi – praca do grudnia!

HRBC GROUP SP. z o.o.

Francja, Mairieux - przy granicy belgijskiej, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • docieplanie budynków styropianem, wtapianie siatki (zazwyczaj domy jednorodzinne)
  • nakładanie tynku zewnętrznego (zacieranie ręczne)
  • praca na wysokości, na rusztowaniach
  • rozkładanie i składanie rusztowań w przypadku nowej budowy
  • praca również przy montażu okien i drzwi
  • przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego
  • praca na cały sezon (od czerwca do grudnia 2022)
  • wynagrodzenie ok. 2200€ netto za 160h
  • dodatek żywieniowy 9,30€ netto/ dzień pracy
  • darmowe zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • częściowy zwrot za dojazd do Francji
  • możliwość pracy w nadgodzinach płatnych wg schematu 36-43h +25% i 44-48h+ 50% do stawki
  • zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80€
  • dojazd na budowę autem służbowym
  • możliwość otrzymania zaliczki
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
  • opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, w tym izolacje + montaż okien i drzwi
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B
  • nie wymagana znajomość języka obcego

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy