Monter izolacji „Armaflex” na statkach (ma)

IPF GROUP S.A.

Francja, Saint Nazaire, zagranica

Opis stanowiska pracy

Obowiązki
- montaż pianki elastomerowej – Armaflex, do klimatyzacji na statku
- układanie warstw z wełny mineralnej, pokrytych różnymi kompleksami aluminium dla
gorących sieci
- montaż izolacji ciepłochronnych i zimnochronnych (Armaflex)
- staranne wykonywanie pracy, oraz stosowanie się zasad BHP

Oferujemy
- możliwość pracy na dłuższy okres czasu
- możliwość rozwoju zawodowego
- pomoc przy załatwieniu niezbędnych formalności
- gwarancję zakwaterowania
- zdalną opiekę koordynatora polskojęzycznego przez cały okres trwania projektu
- 100 € premii za polecenie pracownika

Wymagania

- min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- umiejętność montażu pianki elastomerowej - Armaflex
- dokładność i staranność,
- stosowanie się do reguł BHP,
- prawo jazdy kat. B
- mile widziana komunikatywna znajomość j. francuskiego

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna