Monter instalacji

Intercon Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy agencją pracy zatrudniającą specjalistów w branży budowlanej
(w szczególności w zakresie HAVC) do pracy przy projektach w sektorze
publicznym i prywatnym w Niemczech.

Aktualnie pracujemy nad projektem dla Poczty Niemieckiej
związanym z modernizacją systemu grzewczego w budynkach
hal pakietowych rozłożonych na terenie całych Niemiec.

W związku z tym poszukujemy sumiennych i zaangażowanych
pracowników do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Główne zadania:

  • montaż instalacji sanitarnych, grzewczych, klimatyzacyjnych w budynkach biurowych i przemysłowych
  • demontaż starych instalacji sanitarnych, grzewczych, klimatyzacyjnych
  • przemieszczanie rurociągów, przygotowywanie ścian oraz podłóg do wyłożenia rurociągów
  • spawanie, lutowanie, umocowywanie, instalowanie rurociągów, zaworów regulujących, ciśnieniomierzy, itd.
  • podłączanie urządzeń grzewczych, sanitarnych
  • renowacja ciągów wentylacyjnych
  • uruchomienie instalacji oraz kontrola poprawności działania
  • praca z rysunkiem technicznym
  • usuwanie bieżących usterek
  • terminowa realizacja poszczególnych etapów budowy

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe budowlane, spawacz, hydraulik
  • minimum 2 lata doświadczenia w zawodzie
  • mile widziane uprawnienia spawacza
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w pracy na terenie Niemiec będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego mile widziana
  • dyspozycyjność (praca w delegacji)
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń
  • diety
  • umowę kontraktową z możliwością przejścia na stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym
  • niezbędne narzędzia pracy
  • zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
  • pracę przy ciekawych projektach i możliwość dalszego doskonalenia zawodowego

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją pracy zatrudniającą specjalistów w branży budowlanej (w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne