Monter instalacji

Tora-Wentylacja

Mikołów, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firma TORA - Wentylacja zatrudni osoby na stanowisko:
Monter instalacji.

Oferujemy pracę na Śląsku ( Mikołów i Tarnowskie Góry).

Zapewniamy stałość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

Nie jest wymagane doświadczenie w branży wentylacji natomiast mile widziane doświadczenie w "budowlance".
Wymagane prawo jazdy kat B.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt.

Wymagania

Prezentacja firmy

Firma TORA-Wentylacja dostarcza na terenie Polski kompleksowe roz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie