ManpowerGroup Sp. z o.o.

Monter instalacji

Miejsce pracy: Łódź

Miejsce pracy: Łódź Polesie
2 zmiany

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy (pełen etat)
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym
  • Praca w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz szkolenia

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (minimum zawodowe) w obszarach: elektryka, elektronika, elektromechanika - mile widziane
  • Umiejętność budowania i analizowania schematów elektrycznych
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Znajomość zasad działania urządzeń i instalacji chłodniczych,
  • Uprawnienia SEP i F-Gazy (mile widziane)
  • Umiejętność lutowania twardego

Zadania:

  • Montaż mebli gastronomicznych ze stali nierdzewnej z instalacją elektryczną i chłodniczą
  • Współpraca z działem konstrukcyjnym w zakresie przygotowania schematów elektrycznych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials