Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo B.T.B. - Inżynieria Budownictwo Instalacje Spółka z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich

zatrudni

Monterów instalacji sanitarnych

Praca na budowach przy wykonywaniu zewnętrznych instalacji sanitarnych (gaz, c.o.) na terenie woj. Śląskiego.

Wykonywanie powierzonych działań montażowych.

Wymaganie doświadczenie zawodowe.

Pensja uzależniona od zaangażowania w pracę.

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Zapewniamy dowóz na miejsce pracy.

Prezentacja firmy

Zajmujemy się budową sieci gazowych i ciepłowniczych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Inne