Opis stanowiska pracy

  • Montaż instalacji wentylacji (rur, central i kanałów wentylacyjnych)
  • Montaż instalacji grzewczych (grzejniki i ogrzewanie podłogowe)
  • Montaż urządzeń sanitarnych (umywalki, brodziki,kabiny prysznicowe)

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe min. 2 lata
  • Niezawodność i samodzielność podczas wykonywanych prac
  • Znajomość języka niemieckiego (mile widziana ale niekonieczna)
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

MSM Bremen

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
99
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
10 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna