Monter Instalacji Sanitarnych

ERBUD Industry Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

ERBUD INDUSTRY CENTRUM
Dynamicznie rozwijająca się firma, świadcząca usługi serwisowo - remontowe dla energetyki
i przemysłu, należąca do Grupy Erbud,

Poszukuje rzetelnych osób na stanowisko:

Od: ERBUD Industry Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie instalacji tradycyjnych, skręcanych z rur stalowych czarnych i ocynkowanych, łączonych kształtkami mosiężnymi i ocynkowanymi żeliwnymi;
  • Wykonywanie instalacji wykonywanych w systemie rur polipropylenowych PP-R i PP-RCT, łączonych za pomocą kształtek zgrzewanych;
  • Wykonywanie instalacji wykonywanych z rur miedzianych łączonych za pomocą kształtek lutowanych,
  • Wykonywanie instalacji z rur nierdzewnych, łączonych za pomocą kształtek zaciskanych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet opieki socjalnej (prywatna opieka medyczna, karty pre-paid)

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.