MONTER INSTALACJI SANITARNYCH

POWER HITT Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Firma POWER HITT Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie (biuro techniczno-handlowe w Katowicach)
specjalizująca się w montażu instalacji sanitarnych w budownictwie kubaturowym na terenie całej Polski,
poszukuje na stanowisko:

Miejsce Pracy: Katowice, głównie woj. śląskie oraz cała Polska zgodnie z zawartymi kontraktami

Zakres obowiązków:

  • Montaż instalacji sanitarnych w tym: podciśnieniowe odwodnienie dachów, instalacja zaciskowa Mapress;
  • Gospodarka materiałowa;
  • Obsługa elektronarzędzi;
  • Praca na wysokości pow. 3 metrów.

Profil kandydata:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok;
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych;
  • Dobra orgazniacja pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Uprawnienia na podnośnik – mile widziane.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie;
  • Wynagrodzenie uzależnione od wkładu pracy i zaangażowania;
  • Możliwość rozwoju poprzez liczne szkolenia zawodowe i interpersonalne.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.