Opis stanowiska pracy

• montaż wodnych instalacji tryskaczowych.

Mile widziane:
• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
• podstawowa umiejętność czytania rysunków technicznych.

Oferujemy:
• umowę o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania,
• odpowiedzialne zadania w dynamicznym i zgranym zespole,
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
• zapewniamy zakwaterowanie oraz zwrot kosztów przejazdu na budowę,
• świąteczne świadczenia socjalne,
• Grupowe Ubezpieczenie na Życie na preferencyjnych warunkach.

Wymagania

• wykształcenie min. zawodowe
• dyspozycyjność,
• prawo jazdy kat. B,
• brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
• dokładność i zaangażowanie,
• umiejętność pracy w zespole,
• dobra organizacja pracy.

Prezentacja firmy

GK Sprinkler Polska Sp. z o.o. wiodąca firma z branży techniki przeciwpo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna