Monter instalacji sanitarnych - Niemcy - zespoły 2 osobowe

Prohuman.pl

Niemcy Frankfurt am Main, zagranica

Prohuman.pl
Prohuman.pl Prohuman.pl Prohuman.pl
Prohuman.pl – pomagamy!
Misją naszego zespołu jest zapewnić naszym Klientom adekwatny do oczekiwań i potrzeb personel, działać legalnie, być zaufanym partnerem dla naszych współpracowników. Jako agencja pracy z ponad 5 letnim doświadczeniem z wpisem do Krajowego Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8332 działająca na rynku polskim i niemieckim dla naszych stałych Klientów w Niemczech poszukujemy specjalistów w wielu branżach m.in budowlanej, przemysłowej, magazynowej i opiekuńczej.

Miejsce pracy: Niemcy Frankfurt am Main

Jako agencja pracy z kilkuletnim doświadczeniem z wpisem do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8332 działająca na rynku polskim i niemieckim aktualnie dla naszych stałych Klientów z branży budowlanej i przemysłowej poszukujemy pracowników na stanowisko:

Monter instalacji sanitarnych i grzewczych - 2 osobowe zespoły

Miejsce pracy: Frankfurt am Main i okolice

Obowiązki:

· montaż i przebudowa rur, odpływów i instalacji

· renowacja istniejących instalacji sanitarnych, CO oraz zakładanie nowych

· modernizacja łazienek, pomieszczeń sanitarnych,

Wymagania:

· komunikatywna znajomość języka niemieckiego u 1 osoby w zespole– warunek konieczny

· wykształcenie kierunkowe – mile widziane

· doświadczenie w zawodzie – warunek konieczny

· samochód na zespół

Oferujemy:

· zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy,

· 12,50€/godz + 50€ diety

· zapewnione zakwaterowanie w dogodnej lokalizacji

· składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech

· możliwość regularnych zjazdów do Polski

· możliwość wypłacania zaliczek

· ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny

· respektowane prawo do urlopu

i wiele więcej….

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Prohuman.pl