Monter instalacji sanitarnych i grzewczych (Hydraulik)

Ritmo Zeitarbeitsagentur GmbH

Warszawa, (praca w Niemczech), mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Niemiecka firma RITMO Zeitarbeitsagentur GmbH zaprasza!

Jesteśmy firma specjalizująca się w dostarczaniu wykwalifikowanego personelu w branży rzemieślniczo – przemysłowej zarówno dla prywatnych przedsiębiorców, jak i dużych inwestorów budowlanych. Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Oferujemy:

  • niemiecka umowę o pracę na czas nieokreślony
  • profesjonalne wyposażenie,
  • pełne ubezpieczenie, możliwość ubezpieczenia członków rodziny
  • samochód służbowy i nielimitowana kartę paliwową
  • elastyczne modele pracy
  • dodatki urlopowe i bożonarodzeniowe
  • odzież robocza i środki ochrony indywidualnej
  • organizację zakwaterowania
  • prawo do niemieckiej emerytury po 5 latach pracy
  • polskojęzyczną osobę do kontaktu
  • atrakcyjne wynagrodzenie (14-16 EUR brutto/godzina), diety (4-7 EUR do każdej przepracowanej godziny) i możliwość cotygodniowych zaliczek

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe lub pokrewne i doświadczenie zawodowe
  • prawo jazdy kategorii B
  • mile widziana znajomosc jezyka niemieckiego (wystarczy u jednej osoby w Teamie)
  • gotowość do pracy na terenie całych Niemiec

Nie zwlekaj i już dziś prześlij do nas swoje CV poprzez przycisk aplikuj!

Prezentacja firmy

Jesteśmy partnerem w branży rzemieślniczo – przemysłowej zarówno dla pry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna