Monter instalacji sanitarnych / grzewczych - Spawacz/ Hydraulik

Termoheat Sp. z o.o. Sp. k.

Flandria, zagranica

Opis stanowiska pracy

- Montaż Instalacja CO/WO/KAN
- Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania instalacji grzewczych (centralnego ogrzewania) i wodno-kanalizacyjnych w budynkach biurowych i przemysłowych.

OFERUJEMY:

- Długoterminowe zlecenia z możliwością pracy w nadgodzinach.
- Zapewniamy organizacje pracy przez koordynatora dwujęzycznego na miejscu.
- Organizujemy zakwaterowanie i wyżywienie podczas delegacji w Belgii
- Firma opłaca Belgijska premię PDOK dla każdego pracownika.

Wymagania

- Minimum 5 lat doświadczenia w zawodzie
- Doświadczenie w spawaniu gazowym mile widziane
- Doświadczenie w montażu instalacji c.o., wod - kan, gazowych
- Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole
- Umiejętność czytania rysunku technicznego
- Podstawowa znajomość języka obcego
- Prawo jazdy kat. B i samochód na dojazd na budowy jako warunek konieczny (zwrot kosztów za przejazdy)
- Jesteśmy również zainteresowani samodzielnymi ekipami 2-osobowymi z własnym środkiem transportu.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się instalacjami sanitarnymi i grzewczymi jako podw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Praca na produkcji