Monter instalacji sanitarno-grzewczych - 15 EUR/h - Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Belgia, Lochristi, zagranica

Miejsce pracy: Belgia, Lochristi
ZADANIA:

  • montaż instalacji sanitarno - grzewczych w budynkach użyteczności publicznej
  • biały montaż
  • obsługa elektronarzędzi

WYMAGANIA:

  • doświadczenia w zawodzie montera instalacji sanitarnych i grzewczych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe lub certyfikaty,
  • mile widziane posiadanie własnego samochodu

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 15 EUR brutto/h
  • zorganizowanie zakwaterowania
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii
  • benefity w postaci trzynastej pensji, karty paliwowej, pakietu prywatnej opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:

Angelika Selwuch
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji Zagranicznych
+48 506 561 723, +48 504 862 601

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.