Monter instalacji sanitarnej- hydraulik

InterKadra Sp. z o.o.

Kraków, zagranica

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Hydraulik- monter instalacji sanitarnej

Oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie 12 euro brutto za godzinę,
-Darmowe zakwaterowanie,
-Dużo nadgodzin płatnych dodatkowo +25% i +50% do podstawowej stawki,
-Dodatek transportowy za przejazd Francja/Polska :141 euro brutto/3msc,
-Samochód służbowy,
-Dodatkowe ubezpieczenie HESTIA od następstw nieszczęśliwych wypadków,
-Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
-Pracę w polskiej ekipie,
-Pomoc przy organizacji wyjazdu i opieka biura przez cały okres trwania kontraktu,
-Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem,
-Możliwość długotrwałej współpracy.

Obowiązki:

-Montaż instalacji 3 łazienek,
-Głównie biały montaż: pryszniców, wanien, toalet,
-Podłączenie wody do sanitariatów.

Wymagania

-Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
-Prawa jazdy kat. B - mile widziane,
-Chęci do pracy,
-Gotowości do wyjazdu,
-Umiejętność języka francuskiego mile widziana.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie