Monter instalacji klimatyzacyjnych/Elektromonter → Niemcy

Sedulus Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

  • montaż przewodów miedzianych dla instalacji klimatyzacyjnych
  • montaż konsoli dla instalacji oraz urządzeń
  • ocieplenie przewodów klimatyzacyjnych
  • lutowanie

Wymagania stanowiska

  • podstawowa lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny!)
  • doświadczenie w pracy jako elektromonter, monter instalacji gazowych lub instalator pieców centralnego ogrzewania
  • prawo jazdy będą dodatkowym atutem
  • dyspozycyjność,
  • chęć do pracy w godzinach nadliczbowych

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (możliwość negocjacji)
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • umowę z niemiecką firmą budowlaną (bez pośredników)
  • mozliwość pobierania zaliczek, premie uznaniowe
  • zapewnione ubranie robocze oraz dostęp do profesjonalnych narzędzi
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.