Monter Instalacji GSM - UMTS - praca na wysokościach

WaveNet Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

-Prace związane z budową i rozbudową stacji bazowych
- Wykonywanie pracy na wysokości, prace alpinistyczne
- Instalacja okablowania oraz anten ma masztach (sieć GSM/ UMTS/ LTE)
- Wymiana instalacji na stacjach bazowych
- Prace budowlane
- Wykonywanie dokumentacji technicznej i raportowanie

Wymagania

- Doświadczenie w pracy na wysokości
- Zainteresowanie nowoczesnymi technologiami
- Dyspozycyjność do pracy w terenie
- Prawo jazdy kat. B
- Umiejętność pracy świadomej i odpowiedzialnej

Znajomość specyfiki pracy na stacjach bazowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Szkolenia i kursy
- Dostęp do najnowszych technologii
- Wyposażenie niezbędne do wykonywania pracy

Prezentacja firmy

www.wavenet.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
5 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości