Monter instalacji fotowoltaicznych

PolProtec Polska Sp. z o.o.

Mikołów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma PolProtec Polska z Mikołowa w związku z dynamicznym rozwojem na rynku energii odnawialnej poszukuje do stałej współpracy monterów instalacji fotowoltaicznych - zatrudnienie na umowę o pracę lub zlecenie. Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- stabilne zatrudnienie
- montaże głównie na Śląsku i w Małopolsce

Wymagania wobec podwykonawców i pracowników:

Wymagania

- doświadczenie jest plusem, aczkolwiek przyjmujemy do pracy również osoby chcące przyuczyć się do zawodu pod okiem ekspertów
- staranność, dbałość zarówno o bezpieczeństwo jak i estetykę wykonania prac
- samodzielność w myśleniu i działaniu
- chęć nawiązania stałej współpracy
- terminowość i słowność

Prezentacja firmy

Profil działalności firmy obejmuje - poza lakiernictwem oraz mechaniką p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
min. 1 rok
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis