MONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

CARBOEX sp. z o .o.

Niemcy , Hiszpania , Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Montaż instalacji elektrycznych

Gwarantujemy zakwaterowanie i przejazd.

Zjazdy do Polski co 6 tygodni.

Wymagania

Wykształcenie -średnie techniczne – specjalność elektryka, elektroenergetyka lub pokrewne,

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Świadectwo Kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji oraz sieci elektroenergetycznych, SEP do 1kV,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej,

Wykształcenie- Zawodowe – np. ślusarz,

  • Doświadczenie w pracy na budowie
  • Dobra organizacja pracy, terminowość,
  • Możliwość podjęcia pracy w delegacjach,
  • Umiejętność pracy w zespole i organizacji własnej pracy,
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego. – niekoniecznie

MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA DO ZAWODU

Prezentacja firmy

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
7 500PLN - 13 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Inne