Monter instalacji elektrycznych/ Elektryk

RITMO Zeitarbeitsagentur GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

RITMO Zeitarbeitsagentur GmbH poszukuje do stałej współpracy

Monterów instalacji elektrycznych/ Elektryków

Profil kandydata

  • wykształcenie kierunkowe w zawodzie elektryk/elektrotechnik lub pokrewne i/lub doświadczenie zawodowe,
  • mile wiedziane dodatkowe umiejętności np. znajomość automatyki, doświadczenie z montażem instalacji telekomunikacyjnych, umiejętność podłączania i programowania rozdzielni,
  • prawo jazdy kat. B (własny samochód jest zaletą),
  • gotowość do prac przy montażu,
  • min. podstawowa znajomość j. niemieckiego (w parze wystarczy, że jedna osoba zna j. niemiecki)
  • umiejętność pracy zespołowej i motywacja.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • wysokie wynagrodzenie i diety,
  • terminową wypłatę wynagrodzenia, zaliczki już po pierwszym tygodniu pracy,
  • niemieckie ubezpieczenie, bezpłatne ubezpieczenie dla członków rodziny,
  • dobre warunki pracy, nadgodziny.

Jesteś zainteresowany? Zgłoś się już dziś! Czekamy na Twoje zgłoszenie i określenie możliwego terminu rozpoczęcia pracy. Prosimy o przesłanie CV (najlepiej w j. niemieckim) poprzez przycisk "Aplikuj".

Zapraszamy też zespoły 2-osobowe.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne