Monter instalacji elektro-energetycznych

Hays Poland

Gliwice, śląskie

Hays Poland

Gliwice
Gliwice
NR REF.: 1156129

Dla Naszego klienta, międzynarodowej firmy produkującej wyroby ceramiczne, z siedzibą w okolicach Rybnika, poszukujemy kandydatów na stanowisko Monter instalacji elektroenergetycznych.

Zadania:

  • Eksploatacja siedzi i urządzeń rozdzielczych WN, SN i NN
  • Dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń elektroenergetycznych
  • Wykonywanie przeglądów instalacji elektroenergetycznych
  • Dopuszczanie do pracy brygad remontowych
  • Pełnienie funkcji dyspozytora zakładu w zakresie dotrzymania limitów mocy, wykonywania przełączeń urządzeń rozdzielczych, powiadamiania na wypadek powstania zagrożenia, przyjmowania oraz koordynowania zgłoszeń awarii
Wymagania:

  • Średnie techniczne lub zasadnicze zawodowe wykształcenie o profilu elektrycznym
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych
  • Uprawnienia SEP
  • Uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu roboczego
  • Uprawnienia do wykonywania pomiarów ochronnych
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 4 brygadowym
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Dofinansowanie do wczasów
  • Karta MultiSport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Pakiet szkoleń
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Ubezpieczenie grupowe

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do aplikowania.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy