Agencja Zatrudnienia KS Service

Monter instalacji centralnego ogrzewania/hydraulik - 2200 eur netto - Belgia

Miejsce pracy: Rzeszów, Leżajsk, Przemyśl, Przeworsk, Tarnobrzeg, Łańcut, Lesko, Sanok, Krosno, Jasło, Jarosław
Miejsce pracy: Belgia, Lochristi

ZADANIA:
  • montaż instalacji centralnego ogrzewania i urządzeń grzewczych (kotły, pompy cyrkulacyjne, podgrzewacze wody)
  • montaż instalacji wodnych
  • spawanie tworzyw sztucznych

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w zawodzie montera instalacji sanitarnych i grzewczych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe lub certyfikaty

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 15 euro brutto za godzinę
  • zorganizowanie zakwaterowania
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii
  • benefity w postaci trzynastej pensji, karty paliwowej, pakietu prywatnej opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:

Angelika Selwuch
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji Zagranicznych
+48 506 561 723, +48 504 862 601

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy