Monter i Serwisant instalacji tryskaczowych

GK Sprinkler Polska Sp. z o.o.

59-220 Legnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

• Montaż, obsługa i uruchomienie oraz serwis instalacji tryskaczowych
• Praca w delegacji na obszarze całego kraju

OFERUJEMY:
Firma oferuje stałe zatrudnienie, możliwość nauki zawodu i rozwoju zawodowego – szkolenia możliwość awansu, atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające zaangażowaniu i umiejętnościom pracownika, pełen pakiet socjalny. Zapewniamy zakwaterowanie oraz zwrot kosztów przejazdu na budowy.

Wymagania

Poszukujemy osób z doświadczeniem oraz osoby chętne do przyuczenia i przebranżowienia do pracy przy montażu oraz serwisu instalacji tryskaczowych. Wykształcenie minimum zawodowe, zmysł techniczny, odpowiedzialność, chęć do pracy, sumienność, dobra organizacja pracy. W przypadku serwisanta uprawnienia SEP do 1 kV. Umiejętność czytania rysunków technicznych będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

GK Sprinkler Polska Sp. z o.o. wiodąca firma z branży techniki przeciwpo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie