Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter hydraulik

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Montaż/ demontaż armatury w obiektach biurowych
  • Montaż/ demontaż rurociągów na obiektach przemysłowych
  • Konserwacja/ naprawa armatury łazienkowej na obiektach przemysłowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracach hydraulicznych na obiektach przemysłowych
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Doświadczenie w prowadzeniu napraw/ serwisów mechanicznych na obiektach przemysłowych
  • Atutem będzie umiejętność manualnej obróbki skrawaniem, szlifowanie, umiejętność obsługi tokarki i frezarki
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do poziomu doświadczenia
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Szkolenia i kursy zawodowe
  • Wysoki poziom bezpieczeństwa pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.