Opis stanowiska pracy

- montaż szklanych i aluminiowych fasad przy budowie garaży wielopoziomowych
- odczytywanie planów/rysunków technicznych

Wymagania

- ciągłość ubezpieczenia w ZUS dla celów zaświadczenia A1 ( co najmniej 30 dni przed rozpoczęciem pracy )
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- mile widziana komunikatywna znajomość języka francuskiego
- umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
- brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na wysokości powyżej 3 m
- dokładność, rzetelność
- chęć do pracy
- gotowość podjęcia pracy od zaraz

Prezentacja firmy

Job Innovation Sp. z o.o. to profesjonalna Agencja Zatrudnienia świadczą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Inne