Monter fasad, dachów – blisko granicy!

SaSa Rekrutacja

Niemcy, zagranica

SaSa Rekrutacja SaSa Rekrutacja SaSa Rekrutacja SaSa Rekrutacja SaSa Rekrutacja SaSa Rekrutacja
SaSa Recruitment, zespół kreatywnych, doświadczonych osób, które dzięki swojej determinacji i zaangażowaniu, podbijają nie tylko polski, ale i europejski rynek pracy. Z naszą pomocą setki ludzi, odnalazło swoją ścieżkę kariery. W zakresie naszych działań leży doradztwo zagranicznym klientom, w doborze odpowiedniego personelu, dostosowanie profilu kandydata do stanowiska pracy oraz pomoc polskim pracownikom w otrzymaniu zagranicznych świadczeń socjalnych i rozliczenia podatku.
Obecnie szukamy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:

  • Praca na podstawie rysunku technicznego
  • Montaż fasad, metalowych dachów
  • Montaż konstrukcji stalowych
  • Praca na hali, na wysokościach
  • Praca na na montażach

Wymagania:

  • Doświadczenie min 2 lata w pracy na wyżej wymienionym stanowisku
  • Chęć podjęcia pracy OD ZARAZ
  • Znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie już na okresie próbnym 10-12€/h brutto + diety 12/24€ dziennie
  • Możliwe nadgodziny wypłacane z wynagrodzeniem lub zamieniane na czas wolny
  • Praca w przyjaznej, niemieckiej firmie
  • Darmowe zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • Pomoc pracodawcy w uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych oraz Kindergeld
  • Pakiet ubezpieczeń zdrowotnych
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.