Monter fasad - Belgia

Jobway

Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko Monter fasad :

Opis stanowiska:

• Montaż płyt fasadowych (bardage) typu Trespa na budynkach przemysłowych typu hale, biurowce, supermarkety itp.

• Montaż płyt warstwowych z materiałem izolacyjnym.

• Montaż izolacji na dachach płaskich oraz hydroizolacji bitumicznej PVC, TPO.

Wynagrodzenie :

12€ netto/h - dla pracownika wykwalifikowanego

13€ netto/h – dla pracownika z umiejętnością obsługi podnośników koszowych lub/i znajomością języka

Wymagania

Wymagania:

• Doświadczenie na stanowisku montera fasad.

• Mile widziana znajomość języka francuskiego lub angielskiego.

• Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.

• Prawo jazdy kat. B - mile widziane.

• Własne auto jako atut.

Prezentacja firmy

Jesteśmy połączeniem młodości i przebojowości z wieloletnim doświadczeni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Inne