Monter fasad aluminiowo - szklanych

InterKadra Sp. z o.o.

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Nr ref: MF/GP/0719/FR
Miejsce pracy: Paryż/Francja

Oferujemy:
• Atrakcyjny kontrakt;
• Francuska umowa o pracę;
• Praca 35 godzin tygodniowo z możliwością nadgodzin;
• Stawkę godzinową 11 euro brutto/h +10% premii urlopowej + 10% premii końca misji
• Dodatek transportowy 141€/ 3 miesiące;
• Auta służbowe;
• Gwarantujemy darmowe zakwaterowanie;

Zadania:
• Montaż fasad aluminiowo – szklanych;
• Spoinowanie membraną EPDM;
• Montaż szyb;
• Ustawianie ram , utrzymanie linii regulacyjnej;
• Montaż mocowników

Oczekujemy:
• Doświadczenie w pracy jako monter fasad aluminiowych;
• Umiejętność pracy w zespole, sumienność, odpowiedzialność

Jeśli jesteś zainteresowany zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu : 666826905

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie