Monter Elektryk

DPM Sp. z o.o.

Chorzów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją i dystrybucją gazów przemysłowych poszukujemy kandydata na stanowisko:

ME/04/DPM

Chorzów

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za:

  • Montaż instalacji gazów technicznych
  • Montaż i naprawa instalacji elektro-automatycznych zgodnie z posiadanymi uprawnieniami
  • Wykonywanie zadań zleconych przez Mistrza Grupy Monterskiej a określonych przez inżynierów projektu
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami, a w szczególności bieżące reagowanie na zgłaszane zastrzeżenia/nieprawidłowości
  • Prowadzenie racjonalnej gospodarki materiałami i częściami zamiennymi

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe (elektryk)
  • Doświadczenie w branży gazów technicznych na stanowisku montera
  • Umiejętność montażu i napraw przemysłowych instalacji i urządzeń elektrycznych do 1kV
  • Uprawnienia energetyczne na stanowisku eksploatacji w zakresie obsługi, remontów, kontrolno-pomiarowych, montażu dla urządzeń, instalacji i sieci grupa 1, grupa 2, grupa 3
  • Uprawnienia do obsługi urządzeń ciśnieniowych
  • Podstawowa znajomość programowania sterowników i HMI oraz regulatorów wskaźników elektronicznych
  • Mile widziane: umiejętność spawania gazowego, umiejętność lutowania twardego
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • System premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Multisport
  • Świadczenia dla dzieci z okazji Dnia Dziecka, świadczenia świąteczne

Prezentacja firmy

Nasza firma istnieje na rynku usług konsultingowych od 1998 roku.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne