IS Services Sp. z o.o. Sp. k

Monter elektryk

Od: IS Services Sp. z o.o. Sp. k
Miejsce pracy: Bydgoszcz, Toruń

Lokalizacja oferty:

  • EU, pozostałe kraje
  • praca w delegacji i oddelegowaniu

Zakres obowiązków:

  • Wykonanie instalacji niskoprądowych
  • Montaż i okablowanie szaf elektrycznych
  • Wykonanie i montaż koryt kablowych

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe, średnie techniczne,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunki, schematy)
  • znajomość przemysłowych instalacji elektrycznych,
  • znajomość urządzeń automatyki przemysłowej,
  • dyspozycyjność, gotowość do podróży służbowych.
  • znajomość języka angielskiego i lub niemieckiego konieczna,
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferowane warunki:

Umowa o pracę, wynagrodzenie wg standardów EU, rozpoczęcie pracy od zaraz.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.