Work Service Express.

Monter elektryk

Miejsce pracy: 43-300

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Obecnie dla Naszego Klienta z Bielska-Białej poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Monter elektryk.

Zakres obowiązków:
- montaż aparatów elektrycznych w szafie wg rysunku,
- montaż szaf sterowniczych.

Wymagania:
- wykształcenie – minimum zawodowe elektryczne,
- umiejętność szybkiego uczenia się,
- znajomość rysunku technicznego,
- znajomość obsługi wkrętarki, wiertarki i innych elektronarzędzi
- mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy
- mile widziane umiejętność lutowania.
Oferujemy:
- Umowę o pracę tymczasową,
- zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę,
- Pracę w systemie III zmianowym do poniedziałku do piątku,
- Pracę w pełnym wymiarze godzin pracy,
- Pracę w renomowanym amerykańskim koncernie z branży elektrycznej,
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji - istnienie możliwość negocjowanie, ponieważ doceniamy kompetentnych pracowników,

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.