Monter/Elektromonter

Qenergi Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

Praca w terenie i na obiektach przemysłowych:

- przy budowie rozdzielnic i szaf sterowniczych,

- zabudowie aparatury elektrotechnicznej w szafach rozdzielczych i sterowniczych,

- okablowaniu szaf zgodnie z dokumentacją techniczną,

- montażu tras kablowych, okablowaniu osprzętu automatyki elektroenergetycznej.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

- Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu elektrycznym/elektrotechnicznym,

- Prawo jazdy kat. B (brak przeciwwskazań do prowadzenia samochodu służbowego do 3,5t),

- Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m,

- Doświadczenie zawodowe wynikające z pracy na stanowisku elektromontera,

- Umiejętność odczytywania schematów elektrycznych,

- Uprawnienia SEP do min. 1kV (mile widziane uprawnienia SEP powyżej 1kV),

- Gotowość do podnoszenia kwalifikacji,

- Dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych,

- Zaangażowanie i chęć do pracy,

- Kreatywność i pomysłowość,

- Mile widziany brak nałogów.

Oferujemy:

- Praca w firmie o ugruntowanej pozycji,

- Stabilne zatrudnienie w zespole specjalistów,

- Atrakcyjny system wynagradzania (wynagrodzenie zasadnicze i premie uznaniowe),

- Diety i zwrot kosztów za podróże służbowe,

- Dodatkowe ubezpieczenie po okresie próbnym,

- Udział w projektach przy wspraciu nowoczesnych technologii,

- Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Prezentacja firmy

Działalność rozpoczęlismy w czerwcu 2009r. i od tego czasu funkcjonujemy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
Po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Inżynieria