EXSOS GmbH
Projektujemy, budujemy, obsługujemy i sprzedajemy innowacyjne nieruchomości. Naszą specjalnoscią są objekty mieszkalo-opiekuncze dla seniorow. Nasze obiekty są tworzone zgodnie z naszymi kryteriami budownictwa ekologicznego, efektywnego pod względem zasobów i puzniejszego uzytkowania. Specjalizujemy się w wielopiętrowych konstrukcjach drewnianych z litymi elementami sklejanymi. Aktywni jestesmy głównie w Saksonii, Turyngii i Frankonii.

Nasi pracownicy są aktywnie zaangażowani w rozwój firmy i wspierani przez nas w rozwoju osobistym i zawodowym. We współpracy przywiazujemy duza wage do samodzieonego działania i do otwartej komunikacji.
W trakcie rozwoju naszej dzialalnosci szukamy osoby na stanowisko:

Monter dociepleniowiec

Miejsce pracy: Kielce, praca w Niemczech

TE ZADANIA CIE OCZEKUJA

zatrudnimy na terenie Niemiec (rejon Erfurtu) do stalej wspolpracy monterow, rzetelne i fachowe firmy podwykonawcze, samodzielne brygady, samodzielnych fachowcow do do wypelniania konstrukcji elewacji welna mineralna.

WYMAGANIA PROFESJONALNE I OSOBISTE

  • doświadczenie zawodowe
  • Prawo jazdy klasy B

TO CI OFERUJEMY

  • niemiecka umowe bez ograniczenia czasowego
  • stala wspolprace (dla brygad/firm)
  • krotkoterminowe platnosci
  • elastyczne godziny pracy i nowoczesne warunki pracy
  • wysokie wynagrodzenie
  • atrakcyjne perspektywy wynagrodzeń
  • pomoc jezykowa (znaczna czesc kadry technicznej posiada znajomosc jezyka polskiego).

Kontakt w jezyku polskim : job@exsos.com lub telefonicznie 0049/151/52493579
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.