Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2017.

Monter dociepleń(dociepleniowiec)/Pomocnik budowlany

FRANCJA: RODAN ALPY, zagranica

ETC Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
 praca na zewnątrz budynków przy docieplaniu budynków

OFERUJEMY:
 stabilne zatrudnienie na cały rok 2017/2018
 umowa o pracę
 wynagrodzenie około 1600 euro/netto za 152 godziny tj. około 10,50 netto/godz.
 pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
 zapewnione i opłacone zakwaterowanie
 zapewniona odzież robocza

Wymagania

WYMAGANIA:
 doświadczenie przy dociepleniach budynków

ETC Group Sp. z o.o. w ramach której funkcjonuje Agencja Pracy POWERJOBS to gwarancja... zatrudnienia na legalnych i uczciwych warunkach w różnych sektorach w kraju i zagranicą.

Dysponujemy ofertami pracy zarówno dla osób rozpoczynających życie zawodowe, jak i dla posiadających doświadczenie w różnych branżach niezależnie od wieku. Chcemy, by współpracujący z nami mogli czerpać satysfakcję z wykonywanej pracy. Dbamy o zadowalające wynagrodzenia. Stwarzamy perspektywy i możliwości rozwoju zawodowego poszczególnych pracowników.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo