Monter automotiv (K/M). Darmowe mieszkanie.

45-231 Opole, opolskie

Carpediem Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:
Montera (K/M)
Bez znajomości języka niemieckiego

Opis stanowiska:
 Demontaż części z nowych samochodów, a następnie ponowne ich zainstalowanie.

Wymagania

 Doświadczenia w obsłudze nowoczesnych samochodów osobowych
 Prawo jazdy kat. B oraz własny środek transportu będą dodatkowym atutem

Oferujemy:
 Atrakcyjne wynagrodzenie od 1600 € netto miesięcznie
 Możliwe wyższe wynagrodzenie w zależności od umiejętności
 Niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych
 Darmowe mieszkanie.

Miejsce pracy:
 Monachium/ Bawaria.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Nr cert. 6760

Carpediem Personal to agencja pośrednictwa pracy z ponad 10 letnim doświadczeniem.... Oferujemy pracę w Niemczech w różnych branżach. Znajdziesz u nas tylko legalne i sprawdzone zatrudnienie. Legalność naszej działalności potwierdzona jest certyfikatem KRAZ 6760. Zaufało nam tysiące kandydatów i kilkadziesiąt największych firm w Niemczech.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive