Opis stanowiska pracy

INSTAL - LUBLIN S.A. jest jedną z największych firm instalacyjnych w Polsce specjalizujących się w usługach związanych z realizacją prac w obiektach przemysłowych, mieszkaniowych i użyteczności publicznej. Zakres usług obejmuje montaż instalacji grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, sanitarnych, technologicznych, jak również zewnętrzne sieci wodne, kanalizacyjne, cieplne i gazowe wraz z projektowaniem.

MONTER AKPiA

Miejsce pracy: budowy INSTAL-LUBLIN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie instalacji montaż urządzeń elektrycznych i automatyki HVAC
  • Programowanie i diagnozowanie sterowników PLC
  • Wykonywanie okresowych przeglądów serwisowych (w tym konserwacyjnych) instalacji i urządzeń HVAC
  • Wykonywanie uruchomień, regulacji, pomiarów elektrycznych, hałasu, instalacji i urządzeń HVAC, zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami,
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii/usterek w zakresie instalacji HVAC,
  • Serwis automatyki kontrolno-pomiarowej.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu elektrycznym i/lub automatyka
  • Umiejętność obsługi urządzeń elektrycznych, elektroinstalacyjnych i pomiarowych
  • Umiejętność czytania i posługiwania się schematami z zakresu elektryki, elektroniki i automatyki/robotyki
  • Minimum 4-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Dużym atutem będzie doświadczenie w branży HVAC/chłodnictwa
  • Mile widziane uprawnienia SEP, FGAZ, certyfikaty przebytych szkoleń
  • Umiejętność pracy w środowisku Windows/AutoCad – mile widziana
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do częstych delegacji służbowych,
  • Zdyscyplinowanie, zaangażowanie, inwencja, samodzielność, dokładność, lojalność,
  • Umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu
  • Możliwości uczestniczenia w realizacji prestiżowych projektów budowlanych,
  • Możliwość pogłębiania i rozwoju kompetencji,
  • Wynagrodzenie uzależnione od wkładu pracy i zaangażowania,
  • Umowę o pracę.
  • Karta Benefit, Opieka medyczna

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji CV i listu motywacyjnego za pomocą opcji "Aplikuj"

Zapewniamy dyskrecję, Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

INSTAL - LUBLIN S.A. to jedna z największych firm instalacyjnych w Polsc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Automatyka

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy