ManpowerGroup Sp. z o.o.

Monter - 2 zmiany

Miejsce pracy: Łódź

Miejsce pracy: Łódź - Śródmieście
Numer ref. MNT/020/PBA

Zadania:

  • Docinanie blachy oraz profili aluminiowych
  • Montaż regałów z przygotowanych elementów
  • Obsługa pras i wykrawarek

Oferta:

  • System pracy 2-zmianowy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, możliwość podjęcia długofalowej współpracy oraz zatrudnienia bezpośredniego
  • Dostęp do programu Manpower Premium (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dostęp do platformy e-learningowej, system rabatowy)
  • Możliwość korzystania z pracowniczej platformy zakupowej
  • Opieka konsultanta na każdym etapie zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Zachęcamy do przesyłania CV za pośrednictwem portalu lub kontakt telefoniczny: 604 055 472. Zapraszamy również do naszego biura przy ul. Sienkiewicza 85/87 w godzinach 8-17 (ORION I piętro).

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Precyzja i dokładność w działaniu
  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials