Montażystka/Montażysta wyrobów medycznych

Trenkwalder

Kecel, zagranica

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kecel
Obowiązki:
  • praca przy montażu produktów medycznych,
  • kontrola jakości produktu.

Wymagania:
  • zdolności manualne,
  • dokładność, odpowiedzialność,
  • brak przeciwwskazań do pracy stojącej,
  • możliwość podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym.

Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat,
  • oferujemy zarobek ok. 2000 zł netto,
  • premia za polecenie pracownika do pracy - do 1000 zł brutto,
  • terminową wypłatę wynagrodzenia,
  • pracę w renomowanej firmie,
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie oraz uzyskania atrakcyjnego pakietu socjalnego po okresie próbnym.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy