Montażystka/Montażysta elementów elektromagnetycznych

Trenkwalder

Wrocław, dolnośląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
- praca manualna przy skręcaniu, nawijaniu, montowaniu elementów,
- dokumentowanie procesów zgodnie z wymogami,
- wykonywanie czynności kontrolnych w ramach stanowiska (kontrola jakości).

Wymagania:
- zdolności manualne,
- umiejętność pracy w zespole,
- gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym (od poniedziałku do piątku).

Oferujemy:
- zatrudnienie bezpośrednio u klienta,
- umowę o pracę na okres próbny (trzymiesięczny), po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony,
- stawkę 15,20 zł brutto za godzinę pracy, podwyżkę po okresie próbnym (uzależniona od oceny na okresie próbnym, od 15,70 zł brutto za godzinę pracy), atrakcyjne premie oraz nagrody uznaniowe,
- pracę przy indywidualnym stanowisku,
- pakiet socjalny (możliwość skorzystania z pakietu sportowego, medycznego, dofinansowanych obiadów, możliwość ubezpieczenia grupowego na życie),
- możliwość pracy w weekendy (tylko dla chętnych, płatne dodatkowo),
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w miłej atmosferze,
- możliwość dojazdu do zakładu busem pracowniczym na terenie Wrocławia (dwie linie: Rondo Lotników Polskich - Ogród Botaniczny - Dw. Centralny PKS - Zaporoska lub Kamieńskiego - Bałtycka - Dworzec PKS - Plac Jana Pawła II - Legnicka / Kwiska - Nowy Dwór) oraz z Kątów Wrocławskich (Kąty Wrocławskie - Sośnica - Sadkówek - Sadków - Baranowice - Pietrzykowice - Smolec - Mokronos Dolny / Górny).

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 605 123 562.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy