Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Montażysta

Celem pracy będzie realizacja projektów związanych z montażem szeroko rozumianych konstrukcji panelowych, wykorzystywanych w budownictwie i architekturze. Większość projektów/montażów realizowanych jest w Warszawie i okolicach.

Szukamy osób, z którymi chcemy budować stałą i długotrwałą współpracę opartą na rozwój i ciągłym podnoszeniu kwalifikacji.

Do obowiązków będzie należało:

• Wykonywanie prac montażowych oraz serwisowych
• Weryfikacja i sprawdzanie poprawności z rysunkami technicznymi
• Współpraca z działem produkcji i działem handlowym firmy
• Ustalanie, nadzór i dbałość o poprawność harmonogramu prac montażowych

Wymagania

Wymagania:
• Mile widziana umiejętność montażu ślusarki • Możliwość przyuczenia osób bez doświadczenia • Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz dokumentacji teczniczno–budowlanych
• Wysoka jakość , pracowitość, dostępność,
• Zdolności techniczne i manualne
• Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od realizowanych projektów
• Rozwój zawodowy
• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
• Naukę i zdobywanie doświadczenia zawodowego
• Dużo samodzielności w działaniu i podejmowaniu decyzji
• Możliwości rozwoju i podnoszenie kwalifikacji
• Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach z zakresu budownictwa i architektury

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Firma La Porte rozpoczynała swoją działalność w roku 1984 od prod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 900PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
do ustalenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne