Trio Line Polska Sp. z o.o.

W związku z rozwojem naszej firmy Trio Line Polska sp. z o.o. poszukujemy kandydatów na stanowisko

Montażysta

Miejsce pracy: Poznań, Plewiska

Jesteś osobą poszukującą nowych doświadczeń, chcesz nauczyć się czegoś nowego? Dołącz do nas! Oferujemy pełne przeszkolenie!

Zakres obowiązków:

  • skręcanie krzeseł, foteli oraz sof
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • sprawność manualna i fizyczna
  • osoba zorganizowana, dokładna, samodzielna oraz nastawiona na naukę
  • doświadczenie w tapicerstwie, stolarstwie lub podobnym zawodzie będzie atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin: 6:00-14:10
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnej fabryce
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Darmowe lekcje języka angielskiego oraz hiszpańskiego po okresie próbnym
  • Karty MultiSport z dofinansowaniem
  • Program poleceń
  • Darmowe szczepienia przeciwko grypie
  • bony na święta.