Opis stanowiska pracy

ELICA GROUP POLSKA poszukuje kandydatów na stanowisko:

Montażysta

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

• Praca na linii produkcyjnej przy montażu komponentów i wyrobów gotowych

OFERUJEMY

• Umowę o pracę
• Stabilne warunki zatrudnienia i bogaty pakiet socjalny
• Możliwość wyboru pracy na 2 lub 3 zmiany
• Wysokie premie i dodatki
• Szkolenia i możliwość rozwoju w strukturach firmy
• Możliwość korzystania z dofinansowanych przez pracodawcę busów pracowniczych z kierunków: Brzeg, Strzelin, Oleśnica, Oława, Namysłów, Grodków, Bierutów, Twardogóra, Nysa

Wymagania

• Zdolności manualne
• Umiejętność pracy zespołowej
• Dyspozycyjność do pracy zmianowej i pracy w soboty

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo produkcyjne Elica jako przedstawiciel Grupy Przemysłow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji