Montażysta / Stolarz do montażu mebli i kuchni

Garnowski Consulting

Drezno, Berlin, Hamburg, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Fa. Fiebieger & Scheibe GmbH specjalizuje się w montażu mebli oraz niezbędnych usług dodatkowych. Główna siedziba firmy znajduje się w Dreźnie i z pomocą naszego ponad 100 osobowego zespołu oraz floty ponad 50 pojazdów od 20 lat świadczymy usługi dla renomowanych sieci sklepów meblowych w całych Niemczech. Nasza firma charakteryzuje się wysoką jakością usług, efektywnością oraz przyjaznym nastawieniem do klienta.

Dla wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy od zaraz osoby na stanowisko

Wymagania

Oferujemy:

  • bardzo dobre możliwości zarobkowe, powyżej średniej w branży oraz terminowe płatności
  • umowę o pracę na czas nieokreślony, na pełny etat, zgodnie z niemieckim prawem pracy, bezpośrednio z pracodawcą (nie poprzez agencję pracy czasowej). Łączy się z tym dostęp do niemieckiej służby zdrowia oraz szereg przywilejów socjalnych, np. możliwość uzyskania niemieckiej emerytury po określonym czasie pracy, dodatek na dziecko po spełnieniu warunków , itp.
  • bezpłatne użytkowanie profesjonalnego sprzętu i ubrań roboczych
  • indywidualny model czasu pracy
  • bezpłatne zakwaterowanie w miejscu pracy
  • transfer samochodem firmowym z Drezna

Wymagane kwalifikacje:

  • doświadczenie jako stolarz lub montażysta kuchni będzie dodatkowym atutem
  • zdolności manualne, umiejętność pracy w zespole i nastawienie na jakość
  • odpowiedzialność i umiejętność samodzielnej i czystej pracy
  • prawo jazdy kategorii B
  • podstawowa znajomość j. niemieckiego

Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni do Drezna na rozmowę kwalifikacyjną (zapewnione wsparcie w j. polskim). Koszty dojazdu zostaną pokryte przez pracodawcę.

Prezentacja firmy

Firma Doradztwa Personalnego

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Budownictwo / Praca na budowie